A$$AR - Rap Müziğin Parlayan Yıldızı ile Aranızda Köprü Oluyoruz

A$$AR - Rap Müziğin Parlayan Yıldızı ile Aranızda Köprü Oluyoruz

Rap Sanatçısı M. Berk Aşar'dan Sevdikleri İçin Sunduğu Hizmetler

 

Onaylı İnstagram Hesabından Sizi Takip Eder

Onaylı İnstagram Hesabından Özel Yorum Atar

Onaylı İnstagram Hesabından Emoji Yorum Atar

Onaylı İnstagram Hesabından Yoruma 3 Kişi Etiketler

 

A$$AR Lakabıyla Ünlü Mustafa Berk Aşar Kimdir? Rap Müziğin Parlayan Yıldızı A$$AR Nereli, Kaç Yaşında, Müziğe Ne Zaman Başladı?

 

Mustafa Berk Aşar kimdir diye aratıldığında karşımıza ilk çıkan şey yüzbinlerce dinlemeye kısa bir sürede ulaşmayı başaran bir genç yıldız çıkıyor. Mustafa Berk Aşar çevresi ve sevenleri tarafından A$$AR adıyla bilinmektedir.

A$$AR Türkiye Rap müziği alanında daha ilk okul yıllarında başlamış ve Rap müziği yaşam tarzı haline getirmiştir. A$$AR aslen Mardinlidir. A$$AR Mersinde dünyaya gelmiştir. 2003 doğumlu olmasına rağmen hayatın tüm zorluklarını daha genç yaşında sırtlanmıştır. Ailesine yardımcı olmak için genç yaşta müzik dışında çalışarak ticaretle uğraşmıştır. A$$AR diyorki bu hayatta yarının neler getireceğini bilemeyiz. Kolay bir hayatım olmadı ama her zaman içimdeki inancım sayesinde başardım. Ailem ve sevdiklerim için başarmaktan başka çarem yoktu ve ben artık herkes tarafından A$$AR lakabını tüm zorluklarla baş ede ede aşa aşa A$$AR lakabını aldım.

Rap müziğe ilgi duyan A$$AR daha ilk okul yıllarında besteler yazmaya başladı. A$$AR ilk Rap şarkısını çıkardığında birgün yüzbinler beni dinleyecek diyordum diyor. Spotify'de toplam dinlenmeleri yüzbini aşan A$$AR artık hedefim milyonlara Rap müziğini ve kendime has tarzımı sevdirmek diyor.

A$$AR İnstagram hesabı kullanmaya başladıktan kısa bir süre içerisinde 10 bini aşan bir hayran kitlesine sahip.